Kde najdete Kožní ambulanci v Kroměříži a Bystřici pod Hostýnem

Adresa kožní ambulance v Kroměříži

budova polikliniky 4. podlaží
Náměstí Míru 3760/11
767 01 Kroměříž

Kroměříž je okresní město ve Zlínském kraji, městem protéká řeka Morava a má necelých 30 000 obyvatel. Kroměříž je také přezdívaná jako Hanácké Athény. Kroměříž jako historické město je známá svým Arcibiskupským zámkem, Podzámeckou a Květnou zahradou. Další informace můžete získat na oficiálních stránkách města Kroměříž.

Parkování

Před budovou polikliniky je placené parkoviště 10 Kč za první hodinu. Většinou se nějaké místo ještě najde. Na automatech je nastaven konec placeného parkování na 18:00 hodin. Městská Policie kontroluje parkování na vyhrazených místech. Pokud zaparkujete mimo tato místa, například před vchodem do budovy polikliniky, budou Vás pokutovat. Za poliklinikou je neplacené parkování kam se dostanete ze Soudní ulice.

Příjezdová trasa

Do samotné Kroměříže můžete dojet pohodlně po dálnici D1. Ambulance se nachází přímo v centru města Kroměříže v budově polikliniky naproti nedávno postaveného polyfunkčního domu u kruhového objezdu na náměstí Míru.

Pokud cestujete do Kroměříže vlakem nebo autobusem, pak můžete z autobusového nebo vlakového nádraží přestoupit na autobus MHD, vystoupit na Milíčově náměstí a odtud je to již několik kroků do ambulance přímo u kruhového objezdu.

Adresa kožní ambulance v Bystřici pod Hostýnem

Lékárna Centrum, 1. patro
Dolní 1566
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Město Bystřice pod Hostýnem leží na úpatí Hostýnských vrchů, od Kroměříže je vzdálená asi 26 km, má více než 8 tisíc obyvatel. Je známé svou tradicí výroby ohýbaného nábytku. V blízkém okolí se nachází sv. Hostýn s poutním chrámem Nanebevzetí Panny Marie.

Další informace můžete načerpat na oficiálních stránkách Městského úřadu.

Parkování

Za budovou lékárny je placené parkoviště města. Platí se 10 Kč za první hodinu parkování. Konec placeného parkování je do 17:00 hodin. Níže si můžete prohlédnout tabulku s podrobnějšími informacemi o parkování na fotografii.

• Poslední aktualizace dne: 24. 11. 2023 •

MUDr. Lenka Kunčarová